Праска Maestro MR-302
Maestro MR-302 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-302
Праска з паровим ударом Maestro MR 302 2200 Bт Білий/ Салатовий | 935 грн. |
Праска Maestro - MR-302 1 шт. | 876 грн. |
Праска Maestro MR-302 2200Вт з керамічною підошвою сухе прасування, розбри | 699 грн. |
Додаткові функції і можливості праски Maestro MR-302:
- Спрей
- Функція самоочищення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →