Дорожній праска Maestro MR-317T
Фото 3 |
Maestro MR-317T |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Купити Maestro MR-317T
Усі ціни 11 →Maestro 317T-MR | 589 грн. |
Праска Maestro MR-317T | 609 грн. |
Праска з парою Maestro MR-317T | 635 грн. |
Праска з антипригарним покриттям підошви Maestro MR-317-T | 800 грн. |
Праска дорожня Maestro MR317T 1100 Вт | 763 грн. |
Для дому та подорожей
Праска Maestro має доступну ціну і відноситься до розряду дорожніх моделей. Про це свідчать особливості конструкції та деякі додаткові можливості. По-перше, праска відрізняється досить компактними розмірами та невеликою вагою. По-друге, має складну ручку, яка у складеному вигляді ще більше зменшує габарити та заощаджує місце у сумці або валізі. По-третє, на корпусі розташований перемикач напруги - 120 або 230 В. Завдяки цьому прилад здатний підключатися до різних електромереж та працювати практично в будь-якій країні світу.
Сухе прасування та відпарювання
Незважаючи на компактні розміри і доступну ціну, модель має практично ті ж функції, що й у повнорозмірних побутових прасок. Але за потужністю та продуктивністю, звичайно, до них не дотягує, тому зі складними завданнями справляється набагато гірше. Потужність складає 1100 Вт, а класичний поворотний регулятор дозволяє вибирати один із трьох температурних режимів залежно від типу тканини. Крім сухого прасування, доступні розпилювач води та відпарювання, причому не тільки постійна подача пари, а й короткочасний паровий удар. Виробник також заявляє про можливість вертикального відпарювання, але з урахуванням не надто потужного парового удару на заміну ручного відпарювача розраховувати точно не варто. Протикапельної системи в даному випадку немає, тому при виборі низької температури з підошви замість пари може просто виливатися вода, залишаючи на одязі мокрі плями.
Крім цього, праска оснащена підошвою з антипригарним покриттям, яка легко чиститься і не залишає після себе на тканині блискучі сліди (за умови вибору правильних температурних налаштувань). Продовжити термін служби та зберегти продуктивність пари допоможе періодичне самоочищення від накипу, коли пара на позначці максимальної подачі видаляє через парові отвори залишки накипу та інших відкладень.