Дорожній праска DSP KD 1068
Фото 6 |
DSP KD 1068 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DSP KD 1068
Усі ціни 8 →Праска DSP дорожня міні, 120, 220-240V 50Hz 1200W фіолетовий (33-4-KD1068) | 609 грн. |
Дорожня парова міні праска зі складною ручкою DSP KD-1068 з керамічною під | 739 грн. |
Міні-праска дорожня DSP Потужність 1200 Вт, керамічна підошва, сухе прасув | 829 грн. |
Парова праска з антипригарним покриттям і складною ручкою DSP KD 1068 доро | 750 грн. |
Парова праска з антипригарним покриттям і складною ручкою DSP KD 1068 біло | 750 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →