Акустична система Magnat Monitor Supreme 2002
Відео 11Фото 8 |
Magnat Monitor Supreme 2002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magnat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magnat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Magnat Monitor Supreme 2002
Усі ціни 10 →Magnat Monitor Supreme 2002 Black офіційна гарантія | 24 749 грн. |
Фронтальні акустичні колонки Magnat Monitor Supreme 2002 Mocca | 24 400 грн. |
Фронтальные акустические колонки Magnat Monitor Supreme 2002 Mocca (1-Pack | 18 558 грн. |
Підлогова акустика Magnat Monitor Supreme 2002 Mocca | 24 419 грн. |
Підлогова акустика Magnat Monitor Supreme 2002 Mocca | 24 419 грн. |
ще 5 пропозицій
1 1 1 6 |
Користуюся акустикою багато часу, грає з підсилювачем Denon pma 777, трохи допрацював для себе, обклеяв кошики динаміків віброю 4мм, додав ватину в корпуси, поміняв дроти, заграла ще краще, бас став ще глибше, і зібраний звук, слухав Yamaha як відро, баса немає середина репетує (((. Magnat на голову вище грає, а ціна приємно нижча, у ямахи ціна тільки за рояльний лак))) динаміки у Magnat хороші, тримаю велику потужність, з хорошим ходом підвісу. Звук, хороші баси, детальний звук для такої ціни. Обклеювання плівкою, тим магнітного захисту. користуюся Magnat Monitor Supreme 2002 більше року |
Використовую з ресивером Onkyo TX-8250 та іноді з услителем і предваком Амфітон 50УМ104С+УП-0032 (кімната 35м2). Шукав спеціально під свої вуха напільники із "соковитими" та глибокими низами, щоб не купувати додатковий саб. Звук вражає своєю глибиною та детальністю. Баси шикарні та глибокі (не плоскі), сабвуфер не потрібен! До середніх та високих частот претензій немає. Тільки з цими колонками з прослуханих мною мій ONKYO можна слухати в режимі Pure Audio - решті потрібно "докручувати" низів. Провалів у середньочастотному діапазоні не почув, високі вражають своєю чіткістю. Слухав на них джаз, рок, диско, класичну музику (Pink Floyd звучить у пюреаудіо – шикарно!). Дуже задоволений покупкою. Рекомендую цю "зв'язку", як мінімум, до прослуховування при виборі.
Відмінна якість виготовлення, наявність в комплекті шипів, приголомшливий детальний і чистий звук на будь-якій гучності, висока потужність і чутливість. Хороша ціна (обійшлися близько 400 $). Оклеєні плівкою, а не шпоном, що трохи засмучує, але на те він і "бюджет"! Якість обклеювання хороша - на вигляд як натуральний горіх. Немає Bi-wiring та магнітного захисту, оскільки бюджетна модель. Користуюсь Magnat Monitor Supreme 2002 два тижні. Якість звучання, оформлення, висока потужність і чутливість, міцний добре задемпфований корпус (дуже важкі!), Шипи в комплекті. Низька ціна. Ні Bi-wiring і магнітного захисту, Тильне розташування фазоінверторів (доводиться відсувати від стіни) Павел: користуюся Magnat Monitor Supreme 2002 менше місяця |
Вирішив купити ці колонки, вибирав між клівер 150ас та радіотехніка s300. Однозначно Клівер їм не конкурент, і радіотехніка також відпала після прослуховування. Грають від підсилювача Nad 236bee. звук відмінний люблю коли багато басу, і тут його достатньо. Сабвуфер jbl з 10-дюймовим динаміком довелося заховати в шафу, він тут не потрібен. Колонки супер ціна, потужність звуку. бас. Можна було б більше середини додати. |
Показано 3 з 9 відгуків
ще 6 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →