Акустична система TAGA Harmony TAV-606F v.3
Відео 2Фото 3 |
TAGA Harmony TAV-606F v.3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony TAV-606F v.3
Усі ціни 10 →Taga Harmony TAV-606F v.3 Black офіційна гарантія | 16 899 грн. |
Підлогова акустика Taga Harmony TAV-606F v.3 Wenge | 21 200 грн. |
Taga Harmony TAV-606F v.3 Black | 20 623 грн. |
Підлогова акустика TAGA Harmony TAV-606F v.3 Walnut | 22 557 грн. |
Taga Harmony TAV-606F v.3 Walnut офіційна гарантія | 16 899 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →