Акустична система TAGA Harmony TAV-616F
Відео 1Фото 5 |
TAGA Harmony TAV-616F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony TAV-616F
Підлогова акустика Taga Harmony TAV-616F Wenge | 22 000 грн. |
Підлогова акустика Taga Harmony TAV-616F Walnut | 22 000 грн. |
Підлогова акустика Taga Harmony TAV-616F Black | 22 000 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →