Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Диски   /   Magnetto Wheels

Штампований диск Magnetto Wheels R1-2059 6,5x16/4x108 ET32 DIA65

Фото - Диск Magnetto Wheels R1-2059 (6,5x16/4x108 ET32 DIA65)
Порівняти ціни 7 →
Діаметр (R):16 "
Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм
ЦО (DIA):65 мм
Виліт (ET):32 мм
в списокмої списки
Модифікації Magnetto Wheels R1-2059 1
Характеристики
Magnetto Wheels R1-2059 6,5x16/4x108 ET32 DIA65
Ширина диска
6.5 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
4 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
108 мм
Виліт
32 мм
Діаметр центрального отвору
65 мм
Тип
штамповані
Матеріал
сталеві
Можливі кольори
чорний
Дата додавання на E-Katalog
липень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magnetto Wheels 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magnetto Wheels.
Де купити Magnetto Wheels R1-2059 6,5x16/4x108 ET32 DIA65

Magnetto R1-2059 (R16 W6.5 PCD4x108 ET32 DIA65) черный

Autoshini.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись
3 657 грн.

Диски Magnetto R1-2059 6,5x16 4x108 ET32 DIA65,1 (black)

Shinportal.comЗ нами 9 років (Запоріжжя)
Поскаржитись
4 031 грн.

Диск Magnetto Wheels R1-2059 Black R16 W6,5 PCD4x108 ET32 DIA65

Garazh.uaЗ нами 3 роки (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 673 грн.

Диски Magnetto R1-2059 Black R16 W6,5 PCD4x108 ET32 DIA65 ID12851

Маркетплейс: Rozetka.ua  ВІЛС МАКС З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
3 973 грн.

Диски Magnetto R1-2059 R16 W6,5 PCD4x108 ET32 DIA65 ID311172

Маркетплейс: Rozetka.ua  ВІЛС МАКС З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
3 406 грн.

Magnetto R1-2059 6.5x16 4x108 ET32 DIA65 Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  BLESK З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
3 920 грн.

Диск Magnetto R1-2059 6.5x16 4x108 ET32 DIA65 Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  a-gik З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
4 179 грн.

Динаміка цін на Magnetto Wheels R1-2059 6,5x16/4x108 ET32 DIA65