Штампований диск Magnetto Wheels R1-2036 7x17/5x114,3 ET50 DIA67
від 3 712 до 4 225 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Magnetto Wheels R1-2036 1
Характеристики
Magnetto Wheels R1-2036 7x17/5x114,3 ET50 DIA67 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magnetto Wheels 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magnetto Wheels.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Magnetto Wheels R1-2036 7x17/5x114,3 ET50 DIA67
Сортувати
Диски Magnetto R1-2036 7x17 5x114,3 ET50 DIA67 (black) | 3 995 грн. |
Magnetto R1-2036 (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET50 DIA67) черный | 3 899 грн. |
MAGNETTO Легковий диск MAGNETTO R1-2036 R17 W7 PCD5X114.3 ET50 DIA67 | 4 141 грн. |
Диск Magnetto Wheels R1-2036 Black R17 W7,0 PCD5x114,3 ET50 DIA67 | 4 000 грн. |
Magnetto Wheels Magnetto Wheels R1-2036 7x17 5x114.3 ET50 DIA67 Black | 3 712 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі