Литий диск MAK Davinci 6.5x16/5x114.3 ET45 DIA60.1
Відео 26Фото 11 | від 5 790 до 7 999 грн. Порівняти ціни 22 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації MAK Davinci 147
Характеристики
MAK Davinci 6.5x16/5x114.3 ET45 DIA60.1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Davinci 6.5x16/5x114.3 ET45 DIA60.1
Сортувати
MAK DaVinci R16 W6.5 PCD5x114,3 ET45 DIA60.1 Gloss Black | 5 794 грн. |
Mak DaVinci 6.5x16 5x114.3 ET45 DIA60.1 GB | 5 790 грн. |
Mak DAVINCI Light Titan (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA60.1) | 7 999 грн. |
MAK Легковий диск MAK DAVINCI GLOSS BLACK R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA60.1 | 6 304 грн. |
Mak DaVinci Gloss Black R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA60.1 | 6 246 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі