Литий диск MAK King 5 6,5x16/5x118 ET45 DIA71,1
Відео 3Фото 7 | від 9 078 до 10 099 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):71.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації MAK King 5 30
Характеристики
MAK King 5 6,5x16/5x118 ET45 DIA71,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK King 5 6,5x16/5x118 ET45 DIA71,1
Сортувати
Диски Mak King 5 6,5x16 5x118 ET45 DIA71,1 (silver) | 9 078 грн. |
Mak KING 5 Silver (R16 W6.5 PCD5x118 ET45 DIA71.1) | 10 099 грн. |
Диски Mak King 5 6,5x16 5x118 ET45 DIA71,1 (silver) (1001563130) | 9 214 грн. |
Диски MAK King5 Silver R16 W6,5 PCD5x118 ET45 DIA71,1 ID311636 | 9 127 грн. |
Диски MAK King5 Ice Black R16 W6,5 PCD5x118 ET45 DIA71,1 ID38540 | 9 127 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі