Литий диск MAK King 5 7,5x17/5x118 ET55 DIA78,1
Відео 3Фото 7 | від 10 205 до 12 868 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):78.1 мм Виліт (ET):55 мм |
Модифікації MAK King 5 30
Характеристики
MAK King 5 7,5x17/5x118 ET55 DIA78,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK King 5 7,5x17/5x118 ET55 DIA78,1
Сортувати
Mak KING 5 Ice Black (R17 W7.5 PCD5x118 ET55 DIA78.1) | 11 099 грн. |
Mak King 5 R17 W7.5 PCD5x118 ET55 DIA78.1 Ice Black F75705KIB55D3 | 12 435 грн. |
Mak King 5 R17 W7.5 PCD5x118 ET55 DIA78.1 Ice Black | 12 868 грн. |
Диски Mak King 5 7,5x17 5x118 ET55 DIA78,1 (ice black) (1001511677) | 10 205 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі