Литий диск MAK Load 5 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA66,1
Фото 5 | від 8 099 до 9 499 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації MAK Load 5 20
Характеристики
MAK Load 5 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Load 5 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA66,1
Сортувати
Mak LOAD 5 Gloss Black (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA66.1) | 9 499 грн. |
Диски Mak Load 5 6,5x16 5x114,3 ET45 DIA66,1 (silver) (1001006321) | 8 346 грн. |
Mak LOAD 5 Silver (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA66.1) | 9 199 грн. |
Диски Mak Load 5 6,5x16 5x114,3 ET45 DIA66,1 (gloss black) (1002353763) | 8 594 грн. |
Диски MAK Load5 Gloss Black R16 W6,5 PCD5x114,3 ET45 DIA66,1 ID323699 | 8 099 грн. |
Диски MAK Load 5 Silver R16 W6,5 PCD5x114,3 ET45 DIA66,1 ID38559 | 8 099 грн. |
Закрити
Схожі