Литий диск MAK Magma 6,5x16/5x98 ET39 DIA58,1
Відео 4Фото 5 | від 5 766 до 9 484 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58.1 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації MAK Magma 125
Характеристики
MAK Magma 6,5x16/5x98 ET39 DIA58,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Magma 6,5x16/5x98 ET39 DIA58,1
Сортувати
Литые диски Mak Magma R16 W6.5 PCD5x98 ET39 DIA58.1 (matt titan) 100151138 | 5 776 грн. |
Mak Magma (R16 W6.5 PCD5x98 ET39 DIA58.1) titan matt | 6 044 грн. |
Диски Mak Magma 6,5x16 5x98 ET39 DIA58,1 (black mirror) | 7 097 грн. |
Mak MAGMA Black Mirror Face (R16 W6.5 PCD5x98 ET39 DIA58.1) | 8 799 грн. |
MAK Легковий диск MAK MAGMA MATT TITAN R16 W6.5 PCD5x98 ET39 DIA58.1 | 6 185 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі