Литий диск MAK Stone 5 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA66,1
Фото 3 | від 8 346 до 10 976 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації MAK Stone 5 46
Характеристики
MAK Stone 5 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Stone 5 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA66,1
Сортувати
Mak STONE 5 Black Mirror Face (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA66.1) | 9 799 грн. |
Mak Stone 5 R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA66.1 Gloss Black F65605TGB45FN2Y | 10 054 грн. |
Mak Stone 5 R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA66.1 Gloss Black | 10 403 грн. |
Mak STONE 5 Gloss Black (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA66.1) | 9 499 грн. |
Mak STONE 5 Silver (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA66.1) | 9 199 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Схожі