Литий диск MAK Turismo 10,5x20/5x112 ET19 DIA66,6
Відео 1Фото 20 | від 20 633 до 31 377 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):19 мм |
Модифікації MAK Turismo 19
Характеристики
MAK Turismo 10,5x20/5x112 ET19 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Turismo 10,5x20/5x112 ET19 DIA66,6
Mak Turismo R20 W10.5 PCD5x112 ET19 DIA66.6 Gun Metal Mirror Face F0520UDQ | 31 377 грн. |
MAK TurismO (10.5J x 20 5x112 ET19 DIA66.6) Silver На замовлення з Європи. | 20 633 грн. |
Mak Turismo R20 W10.5 PCD5x112 ET19 DIA66.6 Silver F0520UDSI19WSX | 30 215 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі