Дриль Makita DDA450ZK
Відео 2Фото 14 |
Makita DDA450ZK |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Розшифровка маркування дрилів і шурупокрутів MakitaВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" дрилів і шурупокрутів Makita
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DDA450ZK
Усі ціни 22 →Акумуляторний кутовий дриль Makita DDA450ZK (без АКБ та ЗУ) | 13 543 грн. |
Акумуляторний кутовий дриль Makita DDA450ZK в кейсі, без акб і з/п | 13 543 грн. |
Акумуляторний кутовий дриль Makita DDA450ZK без акб і з/п, у кейсі | 13 543 грн. |
Дриль кутовий акумуляторний Makita DDA450ZK (без АКБ та ЗП) | 13 437 грн. |
Акумуляторний дриль Makita DDA450ZK (18 В, без АКБ) | 17 140 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →