Дриль-шурупокрут Makita DHP485Z
Відео 5Фото 6 |
Makita DHP485Z акк. 2 шт 2 Агод , кейсакк. 2 шт 3 Агод , кейсакк. 2 шт 5 Агод , кейсакк. 3 шт 3 Агод , кейсакк. відсутній, без кейса |
|
Легка багатофункціональна двошвидкісний дриль-шурупокрут пістолетною конструкції з підтримкою режиму ударного свердління та акумуляторним живленням. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, призначений для виконання складальних, монтажно-демонтажних, оздоблювальних і невеликих обсягів будівельних робіт. Належить до моделей лінійки професійного ручного електроінструменту Makita LTX.
Дриль-шурупокрут Makita DHP485Z оснащена компактним необслуговуваним безщітковим електродвигуном. Крім високої питомої потужності і підвищеної надійності він має відмінний ККД і демонструє видатну стійкість до перевантажень. Працюючи у зв'язці з витривалим планетарним редуктором з термозміцненими сталевими зубчастими колесами, він забезпечує значний крутний момент (до 50 Нм). Передбачено два швидкісних режими - до 500 і до 1900 об/хв. Є ефективний гальмо двигуна і система плавного електронного регулювання частоти обертання, що реагує на глибину натискання куркового вимикача. Є ступінчастий обмежувач зусилля затяжки, перемикач реверса і LED-підсвічування. Не комплектується акумуляторними батареями Makita 18В, зарядним пристроєм і кейсом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Купити Makita DHP485Z
Усі ціни 23 →Акумуляторний ударний шуруповерт Makita DHP485Z (без АКБ) | 5 588 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Makita DHP485Z каркас в картоні | 5 588 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Makita DHP485Z, без акб | 5 588 грн. |
Дриль-шуруповерт ударний аккумуляторний Makita DHP485Z | 6 079 грн. |
Ударний акумуляторний шуруповерт Makita DHP485Z (18 В, без АКБ) | 7 070 грн. |
Модификації Makita DHP485Z
Ціни на Makita DHP485Z |
---|---|---|---|---|
Makita DHP485RAJ | від 9 717 грн. | 2 пропозиції | ||
Makita DHP485RFJ | від 10 640 грн. | 32 пропозиції | ||
Makita DHP485RTJ | від 12 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Makita DHP485RF3J | від 12 120 грн. | 3 пропозиції | ||
Makita DHP485Z | від 5 550 грн. | 23 пропозиції |