Дриль Makita M8100
Відео 7Фото 14 |
Makita M8100 без кейсакейс |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Розшифровка маркування дрилів і шурупокрутів MakitaВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" дрилів і шурупокрутів Makita
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita M8100
Усі ціни 42 →Ударний дриль Makita M8100 | 2 522 грн. |
Ударний дриль Makita M 8100 M8100 | 2 522 грн. |
Дриль ударний Makita M8100 в картонній коробці | 2 522 грн. |
Дриль ударний Makita M8100 | 3 617 грн. |
Ударний дриль Makita M8100 (0.71 кВт) | 3 190 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель M8100 — ключовий тип патрона, поставляється без кейса
- Модель M8101 — тип патрона швидкозатискний, поставляється без кейса
- Модель M8101K — тип патрона швидкозатискний, поставляється з кейсом
Модификації Makita M8100
Ціни на Makita M8100 |
---|---|---|---|---|
Makita M8100 | від 2 495 грн. | 42 пропозиції | ||
Makita M8100KX2 | від 3 999 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →