Дриль-шурупокрут Makita DDF486Z
Відео 5Фото 12 |
Makita DDF486Z |
|
Модель DDF486Z поставляється без акумулятора, зарядного пристрою і кейса, а в комплекті моделі DDF486RTJ два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс Makpac.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Розшифровка маркування дрилів і шурупокрутів MakitaВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" дрилів і шурупокрутів Makita
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DDF486Z
Усі ціни 21 →Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF486Z, без акб та з/п | 7 999 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DDF486Z без акб | 7 999 грн. |
Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF486Z (без АКБ та ЗП) | 7 679 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Makita (DDF486Z) - без аккумулятора и заря | 12 847 грн. |
Акумуляторний шурупокрут Makita DDF486Z LXT без АКБ та зарядного устройств | 12 847 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Makita DDF486Z
Ціни на Makita DDF486Z |
---|---|---|---|---|
Makita DDF486RTJ | від 14 800 грн. | 18 пропозицій | ||
Makita DDF486RT3J | від 30 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Makita DDF486Z | від 7 669 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →