Шурупокрут Makita FS4000 (164323)
Відео 1Фото 7 |
Makita FS4000 без насадки і кейсамагазинна насадка, кейс Makpac |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Купити Makita FS4000
Усі ціни 6 →Мережевий шурупокрут Makita FS 4000 FS4000 | 4 740 грн. |
Шуруповерт для гіпсокартону Makita FS4000 в картонній коробці | 4 740 грн. |
Шуруповерт мережевий Makita FS4000 | 7 027 грн. |
Шуруповерт Makita FS4000 | 6 139 грн. |
Мережевий Шуруповерт Makita FS4000 Makita | 6 000 грн. |
Сетевой шуруповерт Makita FS 4000 FS4000 | 5 990 грн. |
У кращих традиціях
Добре збалансована модель від відомого японського виробника порадує чудовою ергономікою, зручним вагою (1,4 кг) та довговічністю.
FS4300 представлена в традиційному «макитовском» синьо-чорному дизайні з корпусом з ударостійкого прогумованого пластику і зручною ручкою з посадковим місцем для запасний біти і держателем патрона.
Функціонал
Шурупокрут досить потужний (570 Вт), щоб справлятися з вкручування шурупів в м'які породи дерева, гіпсокартон, ДСП і тонкий метал (знадобляться саморізи по металу).
Під час роботи гріється слабо, завдяки продуманому розташуванню вентиляційних отворів на корпусі, і не роздуває пил.
Не рекомендується застосовувати модель для роботи з фанерою. Тут знадобитися інструмент могутніше. FS4300 ж призначений для саморізів діаметром до 6 мм і довжиною до 70 мм.
Функція реверса допоможе легко викрутити шуруп, а обмежувач глибини — встановити необхідну відстань проникнення в поверхню з кроком 0,2 мм. Також під патроном є діодне підсвічування для освітлення робочої зони.
Продуктивність
Модель має частоту обертання патрона до 4000 об/хв, з можливістю електронного обмеження, що залежить від сили натискання на курок. При певній вправності майстра така властивість дозволяє освоювати великі об'єми роботи за відносно короткі проміжки часу.
Інструмент оснащений металевою скобою для кріплення до поясу, і носити його було б зручно, якби шнур не був таким коротким — всього 2,5 м проти нормальних 4-х, як, наприклад, у більш потужної FS2300.
До недоліків присовокупим і відсутність кейса, що для комплектації інструментів Makita зазвичай не характерно.
В іншому, модель FS4300 — добротний «середняк» з непоганою потужністю за досить прийнятну ціну.
Модификації Makita FS4000
Ціни на Makita FS4000 |
---|---|---|---|---|
Makita FS4000 | від 4 740 грн. | 6 пропозицій | ||
Makita FS4000JX2 | від 6 094 грн. | 22 пропозиції |