Гайковерт Makita DTW701Z
Фото 12 |
Makita DTW701Z акк. 2 шт 5 Агод акк. відсутній |
|
Модель DTW701Z поставляється без акумулятора, зарядного пристрою і кейса, а в комплекті моделі DTW701RTJ два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс Makpac.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Розшифровка маркування дрилів і шурупокрутів MakitaВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" дрилів і шурупокрутів Makita
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DTW701Z
Усі ціни 16 →Акумуляторний гайковерт Makita DTW701Z (Без АКБ та ЗУ) | 11 241 грн. |
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW701Z без акб і з/п | 10 999 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт Makita DTW701Z, без акб | 11 241 грн. |
Акумуляторний гайковерт Makita DTW701Z (18 В, без АКБ, 700 Н*м) | 14 230 грн. |
Гайковерт ударный аккумуляторный Makita (DTW701Z) - без аккумулятора и зар | 14 229 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Makita DTW701Z
Ціни на Makita DTW701Z |
---|---|---|---|---|
Makita DTW701RTJ | від 21 680 грн. | 3 пропозиції | ||
Makita DTW701Z | від 10 445 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →