Дриль-шурупокрут Makita DF332DSAJ
Відео 4Фото 6 |
Makita DF332DSAJ акк. 2 шт 2 Агод , Makpac, зарядка 30 хвакк. 2 шт 2 Агод , зарядка 30 хвакк. 2 шт 4 Агод , зарядка 60 хвакк. відсутній |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Розшифровка маркування дрилів і шурупокрутів MakitaВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" дрилів і шурупокрутів Makita
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DF332DSAJ
Усі ціни 6 →Акумуляторний шурупокрут Makita DF 332 DSAJ DF332DSAJ | 7 599 грн. |
Акумуляторна дриль-шуруповерт Makita DF332DSAJ | 11 479 грн. |
Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DF332DSAJ | 8 295 грн. |
Makita 10.8V Cordless Driver Drill W/2X2.0Ah And Charger DF332DSAJ | 12 680 грн. |
Makita 10.8V Cordless Driver Drill W/2X2.0Ah And Charger DF332DSAJ | 12 997 грн. |
Makita 10.8V Cordless Driver Drill W/2X2.0Ah And Charger DF332DSAJ | 13 314 грн. |
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Модель DF332DZ — поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса
- Модель DF332DSAE / DF332DWAE — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Модель DF332DSAJ — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс Makpac
- Модель DF332DWAX1 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, кейс і набір біт (4 шт)
- Модель DF332DSME / DF332DWME — в комплекті 2 акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Модель DF332DWMX1 — в комплекті 2 акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій, кейс і набір біт (4 шт)
Модификації Makita DF332DSAJ
Ціни на Makita DF332DSAJ |
---|---|---|---|---|
Makita DF332DSAJ | від 7 599 грн. | 6 пропозицій | ||
Makita DF332DSAE | від 8 700 грн. | 6 пропозицій | ||
Makita DF332DSME | від 10 399 грн. | 4 пропозиції | ||
Makita DF332DZ | від 4 605 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →