Дриль-шурупокрут Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5002
Відео 1Фото 13 |
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5002 |
|
Легка, порівняно компактна і потужна акумуляторна дриль-шурупокрут з підвищеним крутним моментом, надійним безщітковим двигуном, швидкозатискний патрон і автоматичної LED-підсвічуванням. Позиціонується як модель професійного класу верхньої цінової категорії. Призначена для активного використання у складальних, монтажно-демонтажних, оздоблювальних і будівельних роботах різної інтенсивності.
Завдяки значному крутному моменту, що досягає 50 Нм, здатна легко і швидко впоратися з загортанням/відверненням шурупів, саморізів, гвинтів і конфірматів значного діаметра і довжини. Автономне живлення від літій-іонних акумуляторів з напругою 18 В робить дриль-шурупокрут Bosch GSR 18 V-50 Professional 06019H5002 корисним помічником при виконанні різних робіт на об'єктах, позбавлених підключення до побутової електромережі.
Оснащене посиленим планетарним редуктором і необслуговуваним безщітковим двигуном з підвищеною стійкістю до перевантажень. Працює у двох швидкісних режимах. Перший (до 460 об/хв) забезпечує максимальний крутний момент для роботи з кріпленнями, а другий (до 1800 об/хв) оптимальний для енергійного свердління невеликих отворів. Для обмеження моменту затягування в м'яких матеріалах є 20-ступінчаста муфта. Є ефективний гальмо двигуна і повзунковий перемикач реверса. Акумулятори і зарядний пристрій купуються окремо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5002
Усі ціни 24 →Безщітковий акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch Professional GSR 18V-50 у | 5 999 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch GSR 18V-50 ( SOLO ) 06019H5002 | 3 499 грн. |
Бесщеточная аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch Professional GSR 18V-50 | 9 199 грн. |
Акумуляторний дриль-шуруповерт Bosch GSR 18V-50 Professional, акб GBA 18V | 5 499 грн. |
Дриль-шурупокрут акумуляторна Bosch GSR 18V-50 (06019H5002) | 5 301 грн. |
Працюю в сфері збирання меблів, потрібен був інструмент, щоб витримував підвищені навантаження! Дуже сподобалося, що в даному комплекті є 2 акумулятори, поки працюєш на одному, другий зарядився і можна переключити у зворотному порядку. Матеріал якісний, зручно так само, що є кейс. Акумулятор Немає Юрий: користуюся Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5000 кілька місяців |
Зручний, з відмінними технічними характеристиками та гідним складанням. Акумулятор довгограючий, швидко заряджається, потужності достатньо для будь-якої домашньої роботи. Ідеально підходить для меблевих робіт. Складання, потужність, функціонал Немає Олег Кашперко: користуюся Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5000 більше року |
особенности бесщёточных двигателей? Я с ними пока не работал поэтому и возник вопрос. Просто для шуруповёртов
такая характеристика имеет очень большое значение. Заранее спасибо.
Модификації Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5002
Ціни на Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5002 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5003 | від 7 999 грн. | 10 пропозицій | ||
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5000 | від 6 499 грн. | 57 пропозицій | ||
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5004 | від 6 499 грн. | 36 пропозицій | ||
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5008 | від 7 499 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5001 | від 11 840 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5002 | від 3 499 грн. | 24 пропозиції |