Дриль Makita M8100KX2
Відео 7Фото 15 |
Makita M8100KX2 без кейсакейс |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Розшифровка маркування дрилів і шурупокрутів MakitaВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" дрилів і шурупокрутів Makita
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita M8100KX2
Усі ціни 22 →Ударний дриль Makita M8100KX2 + аксесуари | 4 358 грн. |
Ударний дриль Makita M8100KX2 у кейсі з аксесуарами | 3 999 грн. |
Дриль ударний Makita M8100KX2 в кейсі з набором аксесуарів | 4 358 грн. |
Дриль ударний Makita M8100KX2 (0.71 кВт) | 5 520 грн. |
Дрель ударная Makita + аксессуары (M8100KX2) | 5 517 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Makita M8100KX2
Ціни на Makita M8100KX2 |
---|---|---|---|---|
Makita M8100 | від 2 495 грн. | 45 пропозицій | ||
Makita M8100KX2 | від 3 999 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →