Дриль-шурупокрут GTM DSI18/80BL
Фото 7 |
GTM DSI18/80BL акк. 2 шт 4 Агод акк. відсутній |
|
Універсальний акумуляторний шурупокрут, що має три режими роботи: свердління, свердління з ударом та закручування/відкручування кріплення. У режимах свердління може робити отвори в деревині (діаметром до 35 мм), сталі (до 13 мм) та цегляній кладці (до 10 мм), а в режимі роботи з кріпленням - вкручувати шурупи розміром до 9х90 мм. Завдяки безщітковому двигуну шурупокрут GTM DSI18/80BL має дуже великий (за мірками даного класу інструментів) крутний момент — 80 Нм. Передбачена можливість точного настроювання зусилля затягування за допомогою 20-ступінчастої муфти. Для роботи в умовах слабкого освітлення інструмент має світлодіодне підсвічування. До шурупокрута додаються пластиковий кейс, зарядний пристрій, дві акумуляторні батареї (ємністю по 4 Агод кожна) та додаткова рукоятка.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Купити GTM DSI18/80BL
Усі ціни 13 →Акумуляторний ударний шурупокрут GTM DSI18/80BL безщітковий + 2 АКБ і ЗП у | 7 331 грн. |
Шуруповерт Gtm DSI18/80BL | 7 140 грн. |
Акумуляторний ударний шурупокрут GTM DSI18/80BL 2898 | 7 137 грн. |
Дриль-шурупокрут акумляторный GTM DSI18/80BL з ударом (2898) | 7 184 грн. |
Шуруповерт акумуляторний GTM DSI18/80BL | 7 183 грн. |
Модификації GTM DSI18/80BL
Ціни на GTM DSI18/80BL |
---|---|---|---|---|
GTM DSI18/80BL | від 6 964 грн. | 13 пропозицій | ||
GTM DSI18/80BL_BARE TOOL | від 3 591 грн. | 7 пропозицій |