Будівельний фен Makita DHG180ZK
Відео 6Фото 26 |
Makita DHG180ZK |
|
Підвісна скоба. Підсвічування. Блокування кнопки увімкнення
Модель Makita DHG180RT поставляється з акумуляторів на 5 Агод та зарядним пристроєм, а модель DHG180ZK без акумулятора та зарядного пристрою до комплекту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DHG180ZK
Усі ціни 10 →Акумуляторний технічний фен Makita DHG 180 ZK, без акб і з/п DHG180ZK | 5 823 грн. |
Акумуляторний технічний фен Makita DHG180ZK без АКБ та зарядного пристрою | 7 371 грн. |
Термовоздуходувка аккумуляторная Makita LXT (DHG180ZK) - без аккумулятора | 7 371 грн. |
Акумуляторний технічний фен Makita DHG180ZK (без АКБ) | 6 239 грн. |
Будівельний фен Makita LXT, 18V, кейс (без АКБ та ЗП) (DHG180ZK) | 6 945 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →