Гайковерт Makita TW0200
Відео 1Фото 4 |
Makita TW0200 |
|
Професійний ударний гайковерт з мережевим живленням і продуктивним колекторним двигуном. Позиціонується як ручний електроінструмент верхньої цінової категорії, орієнтований на використання в серійних монтажно-демонтажних і складальних операціях високої інтенсивності. Оснащений квадратним патроном розміром 12,7 мм (1/2 дюйма). Завдяки зв'язці електричного двигуна значної потужності (380 Вт) і витривалого односкоростного редуктора може розвивати вражаючий крутний момент до 200 Нм.
Виробником гарантується безпроблемне загвинчування і відвернення гайок/болтів розміром від М10 до М16, у тому числі з застарілої іржею. Передбачена проста система швидкої заміни щіток, яка не потребує розбирання корпусу. Одноступінчатий редуктор з термозміцненими сталевими шестернями зібраний у легкосплавному алюмінієвому корпусі, розрахованому на розсіювання тепла, що виділяється при тривалій інтенсивній роботі.
Конструкція ударного гайковерта Makita TW0200 оптимізована з точки зору ергономіки. Пістолетна рукоятка розташована безпосередньо під центром ваги, що забезпечує мінімальну стомлюваність руки оператора при горизонтальному положенні інструменту. Рукоять додатково обладнана пружною гумовою вставкою, що поглинає жорстку вібрацію і поліпшує контроль над інструментом. Передбачений повзунковий перемикач реверса і скоба на пояс. В комплект поставки входить пластиковий кейс і торцевий ключ SW24.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Купити Makita TW0200
Усі ціни 26 →Ударний гайковерт Makita TW0200 + кейс | 12 104 грн. |
Гайкокрут ударний Makita TW 0200 TW0200 | 12 104 грн. |
Гайковерт ударний Makita TW0200 в кейсі | 12 104 грн. |
Електричний ударний гайковерт Makita TW0200 (0.38 кВт, 200 Н*м) | 15 320 грн. |
Гайковерт ударный Makita (TW0200) | 15 322 грн. |