Шурупокрут Makita DF033DZ
Відео 4Фото 6 |
Makita DF033DZ |
|
Ультракомпактна 2-швидкісна дрель-шурупокрут пістолетною конструкції з акумуляторним живленням. Відрізняється невеликою довжиною (120 мм), порівняно невеликою вагою (1,1 кг з акумуляторною батареєю) і чудовою фірмової ергономікою. Виробником позиціонується як модель середньої цінової категорії, орієнтована на активне побутове і професійне застосування. Буде особливо зручна під час роботи в важкодоступних місцях.
Впевнено впоратися з виконанням складальних, монтажних-демонтажних, оздоблювальних і деяких будівельних операцій. Дриль-шурупокрут Makita DF033DZ обладнана якісним колекторним електродвигуном з системою повітряного охолодження і 2-швидкісний планетарний редуктор з довговічними сталевими шестернями, який може розкручувати патрон шестигранник (для біт розміром 1/4 дюйма) до 450 або 1700 об/хв.
Два діапазони дають змогу вибирати оптимальний режим для свердління широкого асортименту різних матеріалів. Може свердлити отвори в конструкційних сталях (діаметром до 10 мм), кольорових металах їх сплави, полімери і композитах на їх основі, деревині (до 21 мм) і м'яких мінеральних матеріалах. Передбачений перемикач реверса і система точного електронного регулювання швидкості обертання з датчиком, вбудованим в курковий механізм вимикача. Розрахована на експлуатацію з акумуляторами Makita CXT (12В при 2 Агод), але батареї в комплект не входять.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Купити Makita DF033DZ
Усі ціни 17 →Дриль-шуруповерт акумуляторний Makita DF033DZ (без АКБ та ЗП) | 2 799 грн. |
Акумуляторна дриль-шуруповерт Makita DF033DZ (10.8 В, без АКБ, 30 Н*м) | 3 060 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Makita (DF033DZ) - без аккумулятора и заря | 3 056 грн. |
Шуруповерт-дрель Makita DF033DZ Solo (без АКБ и ЗУ) | 2 468 грн. |
Акумуляторний шуруповерт Makita DF033DZ (без АКБ) | 2 805 грн. |