Точильний верстат Makita GB801 205 мм / 550 Вт 230 В підсвічування
Відео 9Фото 8 |
Makita GB801 205 мм / 550 Вт 230 В підсвічування |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita GB801 205 мм / 550 Вт 230 В підсвічування
Усі ціни 12 →Точильний верстат Makita GB801 | 12 281 грн. |
Точильний верстат Makita GB 801 GB801 | 11 899 грн. |
Точильний верстат Makita GB801 в картонній коробці | 11 349 грн. |
Верстат для заточування Makita GB801 | 11 399 грн. |
Точильний верстат Makita GB 801 GB801 | 14 329 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →