Циркулярна пила Makita HS6100
Відео 2Фото 4 |
Makita HS6100 без кейс (сумка)підсвічування |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita HS6100
Усі ціни 20 →Дискова пила Makita HS6100 | 8 857 грн. |
Дискова пила Makita HS6100 | 10 295 грн. |
Дискова пила Makita HS 6100 HS6100 | 9 530 грн. |
Ручна дискова пила Makita HS6100 в картонній коробці | 9 080 грн. |
Дисковая пила Makita HS6100 | 7 673 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості пили Makita HS6100:
- Довжина мережевого кабелю 2.5 м
- Модель HS6100 — немає підсвічування, поставляється без кейса
- Модель HS6100K — немає підсвічування, поставляється з кейсом
- Модель HS6101 — є підсвічування, поставляється без кейса
Модификації Makita HS6100
Ціни на Makita HS6100 |
---|---|---|---|---|
Makita HS6100 | від 7 673 грн. | 20 пропозицій | ||
Makita HS6101 | від 6 140 грн. | 8 пропозицій |