Циркулярна пила Makita HS7100
Відео 3Фото 6 |
Makita HS7100 110 В230 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita HS7100
Усі ціни 18 →Дискова пила Makita HS7100 | 9 412 грн. |
Дискова пила Makita HS 7100 | 10 995 грн. |
Дискова пила Makita HS 7100 HS7100 | 9 149 грн. |
Ручна дискова пилка Makita HS7100 в картонній коробці | 8 820 грн. |
Пила дисковая Makita (HS7100) | 11 915 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель HS7100 — немає підсвічування, поставляється без кейса
- Модель HS7100K — немає підсвічування, поставляється з кейсом
- Модель HS7101 — є підсвічування, поставляється без кейса
Модификації Makita HS7100
Ціни на Makita HS7100 |
---|---|---|---|---|
Makita HS7100 110V | від 9 873 грн. | 2 пропозиції | ||
Makita HS7100 | від 8 820 грн. | 18 пропозицій |