Циркулярна пила Yato YT-82168
Відео 2Фото 4 |
Yato YT-82168 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82168
Усі ціни 6 →Пила дисковая Yato (YT-82168) | 5 600 грн. |
Пила погружная ручная 1300 Вт YATO YT-82168 (Черно-оранжевый) | 5 299 грн. |
Пила дискова занурювальна YATO (YT-82168) | 4 719 грн. |
Пила занурювальна Yato YT-82168 | 4 669 грн. |
Дискова Пила 1300 Вт YATO YT-82168 | 5 871 грн. |
Пила циркулярна занурювальна YATO YT-82168 | 4 928 грн. |
Відеоогляди