Пила Makita DPB181Z
Відео 2Фото 5 |
Makita DPB181Z акк. відсутнійкейс (сумка) / акк. 2 шт 3 Агод |
|
Модель DPB181Z поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, в комплекті моделі DPB181RFE два акумулятора (3 Агод), зарядний пристрій і кейс, а в комплекті моделі DPB181RTE два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і сумка
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DPB181Z
Усі ціни 18 →Акумуляторна стрічкова пилка Makita DPB181Z (без АКБ) | 7 838 грн. |
Шліфмашина стрічкова акумуляторна Makita DPB181Z (без АКБ та ЗП) | 11 819 грн. |
Акумуляторна стрічкова пила Makita DPB 181 Z, без АКБ DPB181Z | 8 434 грн. |
Акумуляторна стрічкова пила Makita DPB181Z, без акб | 7 599 грн. |
Акумуляторна стрічкова пила Makita DPB181Z (18 В, без АКБ) | 8 280 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Makita DPB181Z
Ціни на Makita DPB181Z |
---|---|---|---|---|
Makita DPB181Z | від 7 599 грн. | 18 пропозицій | ||
Makita DPB181RFE | від 12 999 грн. | 18 пропозицій |