Гайковерт Makita TW140DZ
Відео 1Фото 4 |
Makita TW140DZ акк. 2 шт 2 Агод , без кейсаакк. відсутній |
|
Малогабаритний і легкий акумуляторний ударний гайковерт з лінійки порівняно доступних продуктів Makita СХТ. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для відвернення/загвинчування болтів і гайок розміром від М6 до М16. Без проблем справляється з різьбовими з'єднаннями ураженими іржею. Обладнаний квадратним патроном розміром 3/8 дюйма, який відмінно підходить для передачі значних ударних зусиль на робочу головку.
Інструмент орієнтований на виконання інтенсивних складальних і монтажно-демонтажних робіт професійного класу. Оснащений продуктивним колекторним двигуном і довговічним планетарним редуктором зі сталевими термозміцненими шестернями. Ця зв'язка забезпечує ударний гайковерт Makita TW140DZ значний максимальний крутний момент досягає 140 Нм. Підтримується електронне регулювання швидкості обертання патрона, є гальмо двигуна і світлодіодне підсвічування. Зручний повзунковий перемикач реверса дозволяє швидко перемикатися між різними типами операцій. Для живлення інструменту необхідні фірмові літій-іонні батареї з напругою 10,8 В і ємністю від 1,5 до 4∙год. Акумулятори, зарядний пристрій та пластиковий кейс в комплект поставки не входять.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Купити Makita TW140DZ
Усі ціни 7 →Акумуляторний гайковерт Makita TW140DZ (без АКБ) | 2 709 грн. |
Акумуляторний гайкокрут Makita TW 140 DZ (без АКБ) TW140DZ | 2 709 грн. |
Акумуляторний гайковерт Makita TW140DZ, без акб | 2 709 грн. |
Акумуляторний гайковерт Makita TW140DZ | 4 286 грн. |
Гайковерт аккумуляторный Makita TW140DZ 10,8В | 3 429 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт Makita TW140DZ (каркас) | 3 440 грн. |
Акумуляторний гайковерт Makita TW140DZ (без АКБ) | 4 286 грн. |
Модификації Makita TW140DZ
Ціни на Makita TW140DZ |
---|---|---|---|---|
Makita TW140DWA | від 6 720 грн. | 1 пропозиція | ||
Makita TW140DZ | від 2 709 грн. | 7 пропозицій |