Литий диск MAM GT.1 8x18/5x100 ET30 DIA66,6
Фото 5 | від 6 880 до 11 313 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації MAM GT.1 23
Характеристики
MAM GT.1 8x18/5x100 ET30 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAM GT.1 8x18/5x100 ET30 DIA66,6
Сортувати
MAM MAM GT.1 Matt Black Lip Polish (MBLP) (R18 W8.0 PCD5x100 ET30 DIA66.6) | 8 299 грн. |
MAM GT1 Matt Black Lip Polished R18 W8.0 PCD5x100 ET30 DIA66.6 | 9 544 грн. |
Mam GT.1 R18 W8 PCD5x100 ET30 DIA66.6 Matt Black Lip Polished MAMGT1801851 | 7 874 грн. |
MAM GT1 (8J x 18 5x100 ET30 DIA66.6) Matt Black На замовлення з Європи. | 11 313 грн. |
Mam GT.1 R18 W8 PCD5x100 ET30 DIA66.6 Silver Painted | 7 111 грн. |
MAM GT1 (8J x 18 5x100 ET30 DIA66.6) Matt Black Lip Polished На замовлення | 9 070 грн. |
Mam GT.1 R18 W8 PCD5x100 ET30 DIA66.6 Silver Painted MAMGT18018510011230SL | 6 880 грн. |
Mam GT.1 R18 W8 PCD5x100 ET30 DIA66.6 Matt Black Lip Polished | 8 144 грн. |
Диски MAM GT1 8x18 5x100/112 ET30 DIA66,6 (matt black lip polished) (10012 | 7 809 грн. |
Закрити
Схожі