Литий диск MAM B2 8,5x19/5x112 ET30 DIA72,6
Відео 5Фото 10 | від 9 522 до 13 984 грн. Порівняти ціни 28 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації MAM B2 11
Характеристики
MAM B2 8,5x19/5x112 ET30 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAM B2 8,5x19/5x112 ET30 DIA72,6
Сортувати
MAM MAM B2 Black Front Polish (BFP) (R19 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA72.6) | 10 699 грн. |
Mam B2 R19 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA72.6 Black Front Polished MAMB28519511230 | 10 658 грн. |
MAM B2 Silver Painted R19 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA72.6 | 11 270 грн. |
Mam B2 R19 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA72.6 Black Front Polished | 11 029 грн. |
MAM MAM B2 Palladium Front Polish (PFP) (R19 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA72.6) | 10 799 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі