Литий диск MAM A4 7x16/5x108 ET38 DIA72,6
Відео 5Фото 4 | від 5 165 до 6 286 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації MAM A4 21
Характеристики
MAM A4 7x16/5x108 ET38 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAM A4 7x16/5x108 ET38 DIA72,6
MAM A4 Silver Painted R16 W7.0 PCD5x108 ET38 DIA72.6 | 5 827 грн. |
Диски MAM A4 7x16 5x108 ET38 DIA72,6 (silver) (1001511037) | 5 165 грн. |
MAM A4 Black Painted R16 W7.0 PCD5x108 ET38 DIA72.6 | 6 286 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі