Моторне мастило Mannol 7512 Special Plus 10W-30 5 л (MN7512-5)
Mannol 7512 Special Plus 10W-30 5L |
|
Універсальний продукт для забезпечення безвідмовного ресурсу двигунів внутрішнього згоряння легковиків, вантажівок та автобусів. Олія підходить для багатоклапанних бензинових моторів та дизельних двигунів, в т.ч. із системами турбонаддуву. Mannol 7512 Special Plus 10W-30 5L виготовляється на гідросинтетичній основі в поєднанні з пакетом миючих та чистячих присадок. Масло зберігає внутрішні деталі двигуна у належній чистоті, перешкоджає утворенню нагару та шламових відкладень.
За рахунок впровадження до складу антиоксидантів препарат ефективно пручається старінню. Моторне масло можна використовувати в двигунах, розрахованих на збільшений міжсервісний інтервал заміни мастила. Також масло чудово працює в широкому діапазоні температур, забезпечуючи впевнений холодний старт силового агрегату і захищаючи вузли мотора від зносу в спекотну літню спеку. За міжнародною класифікацією SAE продукту надано індекс в'язкості 10w-30. Олія сприяє економічній витраті палива та скороченню викиду шкідливих речовин у вихлопних газах.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mannol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mannol.
Купити Mannol 7512 Special Plus 10W-30 5 л
Моторна олива Mannol SPECIAL PLUS 5л 10W-30 (MN7512-5) MN7512-5 | 1 114 грн. |
Mannol Моторна олива Mannol SPECIAL PLUS 5л 10W-30 (MN7512-5) MN7512-5 | 1 114 грн. |
Моторна олія Mannol SPECIAL PLUS 5л 10W-30 (MN7512-5) | 1 479 грн. |
Моторна олива Mannol 7512 Special plus SAE 10W-30 5 л (MN7512-5) | 1 109 грн. |
Моторна олія Mannol SPECIAL PLUS 5л 10W-30 (MN7512-5) | 1 404 грн. |
Модификації Mannol 7512 Special Plus 10W-30
Ціни на Mannol 7512 Special Plus 10W-30 |
---|---|---|---|---|
Mannol 7512 Special Plus 10W-30 1 л | від 239 грн. | 6 пропозицій | ||
Mannol 7512 Special Plus 10W-30 4 л | від 907 грн. | 1 пропозиція | ||
Mannol 7512 Special Plus 10W-30 5 л | від 1 109 грн. | 5 пропозицій |