ДБЖ RITAR RTSW-1500D24 1500 ВА (8331)
RITAR RTSW-1500D24 1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR RTSW-1500D24 1500 ВА
ИБП RITAR RTSW-1500 LCD 24В (8331) | 7 220 грн. |
ДБЖ з правильною синусоїдою RITAR RTSW-1500 LCD 24В (1000Вт) 08331 | 7 200 грн. |
ИБП RITAR RTSW-1500 LCD 24В (8331) | 7 710 грн. |
Инвертор с правильной синусоидой RITAR RTSW-1500 LCD (1000Вт) ,24В, под вн | 7 220 грн. |