ДБЖ Marsriva MR-UF600P 600 ВА 7 Агод
Фото 4 |
Marsriva MR-UF600P 600 ВА 7 Агод |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marsriva 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marsriva.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marsriva MR-UF600P 600 ВА 7 Агод
Усі ціни 17 →Marsriva MR-UF600P | 3 722 грн. |
Marsriva MR-UF600P | 3 722 грн. |
Источник бесперебойного питания, чистый синус, M arsriva MR-UF600P600VA Li | 2 213 грн. |
ДБЖ Marsriva MR-UF600P | 3 389 грн. |
Marsriva 600VA (MR-UF600P) MR-UF600P | 2 464 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Marsriva MR-UF600P
Ціни на Marsriva MR-UF600P |
---|---|---|---|---|
Marsriva MR-UF600P-H 600 ВА | від 2 929 грн. | 3 пропозиції | ||
Marsriva MR-UF600P 600 ВА 7 Агод | від 2 213 грн. | 17 пропозицій | ||
Marsriva MR-UF1000P 1000 ВА 7 Агод USB | від 4 589 грн. | 10 пропозицій | ||
Marsriva MR-UF1000P-H 1000 ВА USB | від 3 032 грн. | 19 пропозицій | ||
Marsriva MR-UF1500P-H 1500 ВА USB | від 4 799 грн. | 17 пропозицій |