ДБЖ Marsriva MR-UF1500P-H 1500 ВА USB
Фото 8 |
Marsriva MR-UF1500P-H 1500 ВА USB |
|
Недороге інтерактивне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) підвищеної потужності з апроксимованою синусоїдою на виході, функцією стабілізатора та інтерфейсом керування USB. Призначений для організації систем аварійного енергопостачання, необхідних підтримки роботи побутового і промислового устаткування. Ця модель не має вбудованих батарей і передбачає використання ємних зовнішніх акумуляторів з напругою 24 В.
Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2023 року, є одним із найдешевших пристроїв такої потужності. Джерело безперебійного живлення Marsriva MR-UF1500P-H оснащене двома стандартними силовими роз'ємами EU Type F (євророзетка) та комплексом захисту (від короткого замикання, перевантаження, фільтр перешкод тощо). Номінальна потужність цієї моделі становить 1200 Вт, максимальна 1500 Вт.
Чудово підходить для роботи з імпульсними (інверторними) комп'ютерними блоками живлення, у т.ч. з активною корекцією фактора потужності. Впорається із завданням телекомунікаційного обладнання, серверів та робочих станцій, засобів автоматизації, аварійного LED-освітлення, систем відеоспостереження, електроінструменту тощо. Для буферної/циклічної роботи рекомендується використання AGM (гелевих) свинцево-кислотних батарей. Крім швидкого перемикання на акумулятор (за 6 мс) цей ДБЖ може виконувати функції стабілізатора напруги (AVR, від 145 до 275 В).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marsriva 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marsriva.
Купити Marsriva MR-UF1500P-H 1500 ВА USB
Усі ціни 17 →Пристрій безперебійного живлення Marsriva MR-UF1500P-H 1500VA (MR-UF1500P- | 5 211 грн. |
Источник бесперебойного питания , чистый синус , M arsriva MR-UF1500P-H150 | 4 855 грн. |
ДБЖ Marsriva MR-UF1500P-H | 5 039 грн. |
Marsriva MR-UF1500P-H | 5 620 грн. |
Marsriva 1500VA (MR-UF1500P-H) MR-UF1500P-H | 5 620 грн. |
Модификації Marsriva MR-UF1500P-H
Ціни на Marsriva MR-UF1500P-H |
---|---|---|---|---|
Marsriva MR-UF600P-H 600 ВА | від 2 929 грн. | 3 пропозиції | ||
Marsriva MR-UF600P 600 ВА 7 Агод | від 2 216 грн. | 17 пропозицій | ||
Marsriva MR-UF1000P 1000 ВА 7 Агод USB | від 4 589 грн. | 10 пропозицій | ||
Marsriva MR-UF1000P-H 1000 ВА USB | від 3 032 грн. | 19 пропозицій | ||
Marsriva MR-UF1500P-H 1500 ВА USB | від 4 799 грн. | 17 пропозицій |