ДБЖ Logicpower 12V LPM-PSW-1500VA Black 1500 ВА чорний (22754)
Відео 1Фото 7 |
Logicpower 12V LPM-PSW-1500VA Black 1500 ВА чорний 1500 ВА білий 1500 ВА чорний |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower 12V LPM-PSW-1500VA Black 1500 ВА чорний
Усі ціни 9 →Источник бесперебойного питания LogicPower 12V LPM-PSW-1500Va Black 22754 | 7 308 грн. |
ИБП LogicPower 12V LPM-PSW-1500VA (1050Вт) Black | 7 308 грн. |
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-PSW-1500VA (1050Вт) 12V чор | 7 308 грн. |
ДБЖ з правильною синусоїдою 12V LPM-PSW-1500VA (1050Вт) Black (LP22754) | 7 308 грн. |
ИБП с правильной синусоидой 12V LPM-PSW-1500VA (1050Вт) Black | 7 308 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Logicpower 12V LPM-PSW-1500VA Black
Ціни на Logicpower 12V LPM-PSW-1500VA Black |
---|---|---|---|---|
Logicpower 12V LPM-PSW-1500VA White 1500 ВА білий | від 6 943 грн. | 11 пропозицій | ||
Logicpower 12V LPM-PSW-1500VA Black 1500 ВА чорний | від 6 943 грн. | 9 пропозицій |