ДБЖ Marsriva MR-UF1000P-H 1000 ВА USB
Фото 8 |
Marsriva MR-UF1000P-H 1000 ВА USB |
|
Потужне та надійне інтерактивне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) з цифровою системою управління, чистою синусоїдою на виході та LED-дисплеєм. Ця модель не має вбудованих батарей і передбачає використання зовнішніх акумуляторів із напругою 24В (для буферної або циклічної роботи рекомендується використання ємних AGM свинцево-кислотних батарей). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023, орієнтований на використання у складі систем тимчасового аварійного або довготривалого живлення побутового та промислового обладнання.
Забезпечує ефективну стабілізацію вхідної напруги (від 110 до 300 В при частоті від 45 до 65 Гц) і згладжує стрибки напруги при перемиканні. Синусоїдальна форма вихідної напруги дозволяє працювати з широким асортиментом різної техніки, включаючи пристрої з трансформаторними блоками живлення та комп'ютерними блоками живлення з/без APFC (активна корекція фактора потужності). Джерело безперебійного живлення Marsriva MR-UF1000P-H ідеально підійде для експлуатації з робочими станціями та невеликими серверами. Також може працювати з різним телекомунікаційним обладнанням, широким спектром засобів автоматизації, системами відеоспостереження та аварійного LED-освітлення. Номінальна потужність цієї моделі становить 800 Вт (короткочасна пікова 1000 Вт).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marsriva 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marsriva.
Купити Marsriva MR-UF1000P-H 1000 ВА USB
Усі ціни 18 →Источник бесперебойного питания, чистый синус, M arsriva MR-UF1000P-H1000V | 3 032 грн. |
ДБЖ Marsriva MR-UF1000P-H | 4 199 грн. |
Marsriva MR-UF1000P-H | 3 520 грн. |
Marsriva 1000VA (MR-UF1000P-H) MR-UF1000P-H | 3 520 грн. |
Marsriva MR-UF1000P-H1000VA Line-interactive UPS (MR-UF1000P) | 4 590 грн. |
Модификації Marsriva MR-UF1000P-H
Ціни на Marsriva MR-UF1000P-H |
---|---|---|---|---|
Marsriva MR-UF600P-H 600 ВА | від 2 929 грн. | 3 пропозиції | ||
Marsriva MR-UF600P 600 ВА 7 Агод | від 2 213 грн. | 17 пропозицій | ||
Marsriva MR-UF1000P 1000 ВА 7 Агод USB | від 4 589 грн. | 10 пропозицій | ||
Marsriva MR-UF1000P-H 1000 ВА USB | від 3 032 грн. | 19 пропозицій | ||
Marsriva MR-UF1500P-H 1500 ВА USB | від 4 799 грн. | 17 пропозицій |