ДБЖ Marsriva MR-UF1000P 1000 ВА 7 Агод USB
Фото 4 |
Marsriva MR-UF1000P 1000 ВА 7 Агод USB |
|
Універсальне інтерактивне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) з чистою синусоїдою на виході, вбудованими акумуляторами (дві свинцево-кислотні AGM-батареї 12 В, сумарна ємність 14 Агод) та цифрова система управління з LED-дисплеєм та інтерфейсом USB. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023, призначений для аварійного тимчасового живлення побутового/промислового обладнання.
Крім резервування, забезпечує ефективну стабілізацію вхідної напруги в діапазоні від 145 до 275 В при частоті від 45 до 65 Гц і згладжує стрибки напруги при перемиканні. Синусоїдальна форма вихідної напруги дозволяє джерелу безперебійного живлення Marsriva MR-UF1000P ефективно працювати з широким асортиментом різної техніки, включаючи пристрої з трансформаторними та інверторними блоками живлення.
Він може експлуатуватися з робочими станціями та серверами. Здатний підтримати працездатність комунікаційного та торгово-касового обладнання, засобів автоматизації, систем відеоспостереження та LED-освітлення. Номінальна потужність приладу становить 800 Вт і під навантаженням 400 Вт цей ДБЖ зможе опрацювати 4-5 хв. Підключення резервованого навантаження здійснюється за допомогою двох роз'ємів EU Type F (євророзетка).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marsriva 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marsriva.
Купити Marsriva MR-UF1000P 1000 ВА 7 Агод USB
Усі ціни 10 →ДБЖ Marsriva MR-UF1000P | 5 499 грн. |
Marsriva 1000VA (MR-UF1000P) MR-UF1000P | 4 590 грн. |
Marsriva MR-UF1000P | 4 590 грн. |
MARSRIVA MR-UF1000P | 4 590 грн. |
Marsriva MR-UF1000P | 4 590 грн. |
Модификації Marsriva MR-UF1000P
Ціни на Marsriva MR-UF1000P |
---|---|---|---|---|
Marsriva MR-UF600P-H 600 ВА | від 2 929 грн. | 3 пропозиції | ||
Marsriva MR-UF600P 600 ВА 7 Агод | від 2 216 грн. | 17 пропозицій | ||
Marsriva MR-UF1000P 1000 ВА 7 Агод USB | від 4 589 грн. | 10 пропозицій | ||
Marsriva MR-UF1000P-H 1000 ВА USB | від 3 032 грн. | 19 пропозицій | ||
Marsriva MR-UF1500P-H 1500 ВА USB | від 4 799 грн. | 17 пропозицій |