Твердопаливний котел Marten Comfort MC-12 12 кВт
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marten 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marten.
Купити Marten Comfort MC-12 12 кВт
Усі ціни 7 →Котел длительного горения с пультом и турбиной Marten Comfort MC-12 | 36 200 грн. |
Котел твердопаливний Marten Comfort MC-12 тривалого горіння 12кВт | 36 200 грн. |
Marten Comfort MC-12 | 31 390 грн. |
Котел твердопаливний Marten Comfort MC-12. | 36 200 грн. |
Котел тривалого горіння Marten Comfort MC-12 12 кВт | 36 200 грн. |
Котел твердотопливный Marten Comfort MC-12 6mm | 38 010 грн. |
Твердопаливний котел тривалого горіння Marten Comfort MC-12 12кВт | 36 200 грн. |
Чудовий котел під вугілля. Засинав і горить добу-дві. Коштує другий сезон. Дровами топити не зручно, часто підкидати по трохи, тому що тепловіддача велика Дизайн, якість Ставити потрібно в окрему кімнату користуюся Marten Comfort MC-17 більше року |
Нещодавно поставивши, перше враження відмінне, груба сталь, автоматика, все на гаранії 3 роки.Дизайн Європейський.Чекаємо зими))). Якість, час горіння, дизайн, товста сталь котла. Польська автоматика Чи не знайдені. користуюся Marten Comfort MC-24 місяць і більше |
Рецепт «приготування» страви під найменуванням Marten Comfort MC-12 простий: беремо імпровізований сталевий шафка з товщиною стінок 5 мм, «пакуємо» у нього пластинчастий теплообмінник і польську автоматику TECH, залишаємо досить місця під топкову камеру — у підсумку перед нами постає збалансований по всіх фронтах котел тривалого горіння.
Молодший в лінійці
Модель з індексом MC-12 є молодшою в лінійці продукції українського виробника. Вона сконструйована з розрахунком на обігрів площі до 120 кв. м. Паливо спалюється в камері котла зверху вниз, завдяки чому вдається досягти тривалого часу його горіння (12-24 години). Marten Comfort MC-12 «харчується» дровами, вугіллям, торф'яними брикетами чи відходами деревної переробки.
Експлуатаційні дані
Автоматика, поставлена на озброєння котла, управляє роботою циркуляційного насоса і вентилятора, що нагнітає необхідну кількість повітря в топкову камеру. Як тільки запаси палива вичерпаються, котел автоматично припиняє роботу. Експлуатаційні дані моделі передбачають нагрів теплоносія до температури 90 °С при максимальному тиску в контурі опалення на рівні 1.5 бар.
Простота в обслуговуванні
В обслуговуванні Marten Comfort MC-12 невибагливий: рухомим важелем на правому боці корпусу приводиться в дію система очищення колосників, іншими пунктами програми власнику котла знадобиться лише періодично спорожняти зольний ящик. Вигода від появи в будинку даного котла очевидна — вкладення в придбання окупиться з лишком можливістю заощадити на опаленні без головного болю у подальшому.
- Електронний блок управління
Модификації Marten Comfort MC-12
Ціни на Marten Comfort MC-12 |
---|---|---|---|---|
Marten Comfort MC-12 12 кВт | від 31 390 грн. | 7 пропозицій | ||
Marten Comfort MC-17 17 кВт | від 36 290 грн. | 8 пропозицій | ||
Marten Comfort MC-20 20 кВт | від 39 790 грн. | 10 пропозицій | ||
Marten Comfort MC-24 24 кВт | від 45 090 грн. | 6 пропозицій | ||
Marten Comfort MC-33 33 кВт | від 49 290 грн. | 7 пропозицій | ||
Marten Comfort MC-40 40 кВт | від 54 890 грн. | 6 пропозицій | ||
Marten Comfort MC-45 45 кВт | від 36 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Marten Comfort MC-50 50 кВт | від 65 790 грн. | 6 пропозицій | ||
Marten Comfort MC-80 80 кВт | від 95 390 грн. | 5 пропозицій | ||
Marten Comfort MC-98 98 кВт | від 83 000 грн. | 1 пропозиція |