Твердопаливний котел Marten Comfort MC-50 50 кВт
Marten Comfort MC-50 50 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:50 кВт, площа ~ 400 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 222 мм
Всі характеристики
Характеристики Comfort MC-50
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marten 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marten.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marten Comfort MC-50 50 кВт
Усі ціни 6 →Котел длительного горения Marten Comfort MC-50 | 73 500 грн. |
Котел твердопаливний Marten Comfort MC-50 тривалого горіння 50кВт | 73 500 грн. |
Marten Comfort MC-50 | 65 790 грн. |
Котел твердопаливний Marten Comfort 50 кВт | 73 500 грн. |
Котел тривалого горіння Marten Comfort MC-50 50 50 кВт | 73 500 грн. |
Твердопаливний котел тривалого горіння Marten Comfort MC-50 50кВт | 73 500 грн. |
Чудовий котел під вугілля. Засинав і горить добу-дві. Коштує другий сезон. Дровами топити не зручно, часто підкидати по трохи, тому що тепловіддача велика Дизайн, якість Ставити потрібно в окрему кімнату користуюся Marten Comfort MC-17 більше року |
Нещодавно поставивши, перше враження відмінне, груба сталь, автоматика, все на гаранії 3 роки.Дизайн Європейський.Чекаємо зими))). Якість, час горіння, дизайн, товста сталь котла. Польська автоматика Чи не знайдені. користуюся Marten Comfort MC-24 місяць і більше |
Додати відгук
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості опалювального котла Marten Comfort MC-50:
- Електронний блок управління
Модификації Marten Comfort MC-50
Ціни на Marten Comfort MC-50 |
---|---|---|---|---|
Marten Comfort MC-12 12 кВт | від 31 390 грн. | 7 пропозицій | ||
Marten Comfort MC-17 17 кВт | від 36 290 грн. | 8 пропозицій | ||
Marten Comfort MC-20 20 кВт | від 39 790 грн. | 10 пропозицій | ||
Marten Comfort MC-24 24 кВт | від 45 090 грн. | 6 пропозицій | ||
Marten Comfort MC-33 33 кВт | від 49 290 грн. | 6 пропозицій | ||
Marten Comfort MC-40 40 кВт | від 54 890 грн. | 6 пропозицій | ||
Marten Comfort MC-45 45 кВт | від 36 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Marten Comfort MC-50 50 кВт | від 65 790 грн. | 6 пропозицій | ||
Marten Comfort MC-80 80 кВт | від 95 390 грн. | 5 пропозицій | ||
Marten Comfort MC-98 98 кВт | від 83 000 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →