Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Опалення та котли   /   Опалювальні котли   /   Marten

Твердопаливний котел Marten Master MM-15 15 кВт

Фото - Опалювальний котел Marten Master MM-15 15 кВт
Marten Master MM-15 15 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:15 кВт, площа ~ 120 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 150 мм
Всі характеристики
Характеристики Master MM-15
Основне
Джерело енергіїтвердопаливний
Розміщенняпідлоговий
Типодноконтурний (тільки опалення)
Площа опалення120 м²
Технічні х-ки
Корисна потужність15 кВт
Джерело живленняавтономна робота
Мін. t теплоносія58 °С
Макс. t теплоносія90 °С
Макс. тиск у контурі опалення2 бар
Споживчі х-ки
Циркуляційний насос
Характеристики котла
КПД85 %
Камера згоряннявідкрита (димохідний)
Діаметр димаря150 мм
Підключення труб
Вхід в систему опалення1 1/2"
Повернення із системи опалення1 1/2"
Інше
Розмір топки400x370 мм
97 дм³
Габарити (ВхШхГ)1080x510x875 мм
Вага261 кг
Дата додавання на E-Katalogлипень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marten 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marten.

Купити Marten Master MM-15 15 кВт

Усі ціни 7 →

Котел твердопаливний Marten Master 15 000004403

Теплова потужність (кВт): 15; Опалювальна площа (м2): 150; Країна виробник товару: Україна; Колір: Червоний; Діаметр димоходу... ще(мм): 160; Максимальний тиск (бар): 2; Товщина сталі (мм): 5; Об'єм топки (л): 60; Максимальна температура теплоносія (°C): 95; Матеріал основного теплообмінника: Котлова сталь; Комплектація: Котел – 1 шт., колосникова решітка чавунна – 1 шт., вентилятор – 1 шт., контролер
Bom.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
43 000 грн.

Котел твердопаливний тривалого горіння Marten Master 15

Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Marten Master 15

Tehnohata.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись

Котел Marten Master 15

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись

Котел твердопаливний Marten Master 15 кВт

Маркетплейс: Rozetka.ua  VodoШок З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Котел опалювальний твердопаливний Marten Master MM-15 потужність 15 кВт

Маркетплейс: Rozetka.ua  Promkotelbud2025 З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
37 200 грн.

Твердопаливний котел Marten Master MM-15

Маркетплейс: Rozetka.ua  SINON З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
35 824 грн.

Динаміка цін на Marten Master MM-15 15 кВт

Модификації Marten Master MM-15

Ціни на Marten Master MM-15
Marten Master MM-15 15 кВтвід 35 824 грн.7 пропозицій
Marten Master MM-20 20 кВтвід 39 500 грн.8 пропозицій
Marten Master MM-25 25 кВтвід 39 965 грн.9 пропозицій
Marten Master MM-30 30 кВтвід 41 891 грн.9 пропозицій