Теплоакумулятор для котла Drazice NADO 750 v2 750 л
Drazice NADO 750 v2 |
|
V2 – баки з внутрішнім резервуаром, з фланцем для монтажу нагрівального елемента TPK і теплообмінником 1.5 м².
Можуть поставлятися з ізоляцією за запитом. Фото картки товару – бак без ізоляції.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice NADO 750 v2 750 л
Усі ціни 7 →Drazice Drazice NADO 750 v2 - 140 [750л/140л] | 51 945 грн. |
Теплоакумулятор Drazice NADO 750/140 V2 (без ізоляції) (121680391) 1216803 | 54 400 грн. |
Теплоаккумулятор Drazice NADO 750/140 v2 121680391 | 54 767 грн. |
Drazice Буферна ємність Drazice NADO 750 /140 v2 1216803291 | 73 190 грн. |
Акумулює бак 750/140 v2 DRAZICE NADO 121680391 | 49 000 грн. |
Буферна ємність Drazice NADO 750/140 V2 | 48 525 грн. |
Акумулюючий бак Drazice NADO 750/140 v2 | 55 625 грн. |
Додаткові функції і можливості теплоакумулятора для котла Drazice NADO 750 v2:
- Доступні варіанти з буферною ємністю 100, 140 літрів
Модификації Drazice NADO 750 v2
Ціни на Drazice NADO 750 v2 |
---|---|---|---|---|
Drazice NADO 500 v2 500 л | від 43 996 грн. | 6 пропозицій | ||
Drazice NADO 750 v2 750 л | від 48 525 грн. | 7 пропозицій | ||
Drazice NADO 1000 v2 1000 л | від 32 678 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →