Струбцина Yato YT-6443 250 мм
Yato YT-6443 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-6443 250 мм
Струбцина КованаТип(F)Столярна Ручна L= 250 мм, h= 50 мм YATO YT-6443 | 344 грн. |
Струбцина YATO 50х250мм (YT-6443) | 230 грн. |
Струбцина столярна YATO F-подібна 50 x 250 мм YT-6443 | 269 грн. |
Модификації Yato YT-6443
Ціни на Yato YT-6443 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6440 100 мм | від 202 грн. | 3 пропозиції | ||
Yato YT-6441 150 мм | від 207 грн. | 5 пропозицій | ||
Yato YT-6442 200 мм | від 216 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-6443 250 мм | від 230 грн. | 3 пропозиції | ||
Yato YT-6444 300 мм | від 220 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →