Струбцина Yato YT-6442 200 мм
Yato YT-6442 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-6442 200 мм
Струбцина F-образная Yato 200мм (YT-6442) | 253 грн. |
Струбцина столярна YATO 200 x 50 мм (YT-6442) | 246 грн. |
Струбцина КованаТип(F)Столярна Ручна L= 200 мм, h= 50 мм YATO YT-6442 | 328 грн. |
Струбцина YATO 50мм 200мм (YT-6442) | 216 грн. |
Струбцина столярна YATO F-подібна 50 x 200 мм YT-6442 | 253 грн. |
Модификації Yato YT-6442
Ціни на Yato YT-6442 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6440 100 мм | від 202 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-6441 150 мм | від 207 грн. | 6 пропозицій | ||
Yato YT-6442 200 мм | від 216 грн. | 5 пропозицій | ||
Yato YT-6443 250 мм | від 230 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-6444 300 мм | від 220 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →